Informacje

Informacje 2019-11-06

Business Mixer - spotkajmy się 21 listopada w Szczecinie [ZGŁOŚ UDZIAŁ]

Zapraszamy na pierwsze spotkanie networkingowe portalu Szczecinbiznes.pl. Poznaj nowych ludzi, nawiąż kontakty, przedstaw swoją firmę. Na to wydarzenie warto zabrać dużo wizytówek.

Od lat piszemy o efektach pracy zachodniopomorskich przedsiębiorców i menedżerów. Teraz chcemy dać im okazję do spotkania się i bezpośredniej porozmawy z ludźmi, którzy sami prowadzą mniejszy lub większy biznes.

Właśnie dlatego 21 listopada organizujemy Business Mixer @Szczecinbiznes.pl - spotkanie, które będzie idealną okazją do wymiany wizytówek, poznania ludzi z różnych środowisk oraz zaprezentowania siebie i swojej działalności. Wydarzenie odbędzie sie w restauracji Charlie's Corner w hotelu ibis Szczecin Centrum przy ul. Dworcowej 16 w Szczecinie.

Wymianę kontaktów poprzedzi część merytoryczna, podczas której zdobędziemy m.in. solidną porcję wiedzy z pierwszej ręki od tych, którzy wprowadzają mobilną rewolucję na naszych ulicach - szefów i menedżerów firm działających w branży elektrycznych rowerów, hulajnóg i skuterów, które opanowują ulice polskich miast. Udział w spotkaniu potwierdzili: Grzegorz Bargielski, szef Geobike i Marcin Puszkarek, prezes firmy Eroller, a także przedstawiciel firmy Ecoshare.

Podczas części merytorycznej spotkania spojrzymy też w rok 2020 okiem eksperta w zakresie finansów, prawa i podatków. O tym co czeka przedsiębiorców powie Sebastian Goschorski z RSM Poland.

Poznamy także najnowsze prace Izabeli Kołwzan, która pokazuje jak piękne rzeczy ze szkła mogą ozdobić dom lub firmę.

O dobry nastrój zadba ekipa restauracji Charlie's Corner mieszczącej się w ibis Szczecin Centrum. To tam odbędzie się wydarzenie.

Spotkanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców i menedżerów firm działających w Szczecinie i regionie. Obowiązują bilety wstępu w cenie 100 zł + VAT. Liczba miejsc jest ograniczona. Bilety można kupić na stronie wydarzenia w serwisie Evenea lub poprzez zamieszczony poniżej formularz.

>>Zamów bilety na stronie wydarzenia w serwisie Evenea<<

lub

Kup bilety bezpośrednio:
 

 

Program:

16.30 | Powitanie i wprowadzenie: Michał Abkowicz, wydawca Szczecinbiznes.pl

16.40 | Zarabianie przez udostępnianie - różne drogi do miejskiej mobilności - dyskusja. Jak funkcjonuje biznes wynajmu hulajnóg, rowerów i skuterów na minuty? Jak skorzystać na mobilno - elektrycznej rewolucji?

  • Grzegorz Bargielski, właściciel firmy Geobike
  • Marcin Puszkarek, prezes firmy Eroller
  • przedstawiciel firmy Ecoshare


17.10 Co nas czeka w podatkach i finansach w 2020 roku? Przewidywania bez szklanej kuli. - Sebastian Goschorski, Accounting & Payroll Partner w RSM Poland

17.30 Inwestowanie w firmy technologiczne. Moda czy rzeczywisty zwrot?


17.50 Szkło prosto z pieca - Izabela Kołwzan o tym dlaczego warto zaprosić do firmy i domu artystyczny design i solidne rzemiosło.

18.00 Sami o sobie - Poznajmy się! Każda z osób na sali ma pół minuty na przedstawienie siebie oraz firmy, którą reprezentuje.

18.30 Networking - Rozmowy przy rockandrollowych przekąskach Charlie's Corner.


Partnerzy wydarzenia:


 

Organizator:

Partner medialny:

 


 

 

 

 

aktualizowano: 2019-11-22 18:34
Wszystkich rekordów:

Społeczność