Informacje

Informacje 2019-02-14

Beauty Trends po raz drugi w Szczecinie

Firmy z branży fryzjerskiej i kosmetycznej pokażą swoją ofertę podczas targów, które odbędą się 16 i 17 lutego w szczecińskiej Netto Arena.

Targi Beauty Trends to stoiska wystawców, prezentacje, pokazy i szkolenia. /fot.: mat. organizatora / Targi Beauty Trends to stoiska wystawców, prezentacje, pokazy i szkolenia. /fot.: mat. organizatora /

Targi Beauty Trends 2019 to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko w zakresie przeprowadzanych zabiegów, ale także podwyższenia standardów obsługi klienta, czy promocji marki – przekonują organizatorzy.

Oprócz stoisk wystawców, na gości w trzech salach czekać będą szkolenia i warsztaty prowadzone przez uznanych branżowych specjalistów: warsztaty makijażu z Ewą Gil, II Kongres Stylizacji Rzęs, Kongres Stylizacji Paznokci, „Beauty Trends by HAIR – Seminarium Look& Learn” oraz autorskie warsztaty „Tempo Pracy w stylizacji paznokci” z Pauliną Pastuszak. Podczas targów odbędą się finały: II Mistrzostw Makijażu Kreatywnego, II Mistrzostw Stylizacji Paznokci oraz II Mistrzostw Stylizacji Rzęs i Brwi – Beauty Trends Lash Cup.

Gratką dla wszystkich fryzjerów będzie organizowany przez Zespół Szkół Rzemieślniczych finał XXV Wojewódzkiego Konkursu Fryzjerskiego Srebrny Lok. Ze względu na jubileuszową 25. edycję władze Zespołu Szkół Rzemieślniczych przygotowują wiele niespodzianek dla odwiedzających.

Imprezą towarzyszącą targom Beauty Trends będzie Indigo Expert Forum. Uczestniczki Indigo Expert Forum w ciągu dwóch dni będą mogły wziąć udział w sześciu wykładach, prowadzonych przez znakomite, doświadczone ekspertki z zakresu stylizacji paznokci i związane z marką Indigo – topową marką w branży kosmetyki profesjonalnej.

Gwiazdą targów będzie Jaga Hupało, znana polska fryzjerka i kreatorka fryzur, która przygotowała premierowy pokaz specjalnie na targi Beauty Trends i wykona go premierowo dla szczecińskiej publiczności. To wyjątkowe widowisko będzie miało premierę 17 lutego a dzień wcześniej Jaga Hupało opowie o najnowszych trendach oraz przeprowadzi konsultacje wizerunkowe. Oprócz niej na targach pojawią się postacie znane w świecie urody, mody i trendów: Dominika Grosicka, Ewa Gil, Paulina Pastuszak oraz Katarzyna Zaremba.

Bilety dostępne w przedsprzedaży wyłącznie na stronie bilety.fm oraz w kasie w czasie targów.

SG

aktualizowano: 2019-04-03 08:53
Wszystkich rekordów: