Informacje

RSS
Informacje 2018-03-12

Do rzeźnika na stację paliw

Pierwszy w Polsce sklep mięsny przy stacji paliw Lotos działa od 1 marca w Szczecinie, w pobliżu Szosy Stargardzkiej. Jego właściciel, firma Bohun, przekonuje że głównym celem jego utworzenia nie jest handel w wolne niedziele, mimo że prawo daje takie możliwości.

»
Informacje 2018-03-09

Pięciogwiazdkowy hotel Maritim stanie nad jeziorem Dąbie

Umowę w tej sprawie podpisali podczas berlińskich targów ITB przedstawiciele  największej niemieckiej sieci hotelowej oraz inwestorzy z konsorcjum firm Tian Yu i Recca Investment.

»
Informacje 2018-03-02

Deweloper wchodzi w nową branżę. Otworzy browar

Stargardzka firma budowlana Szubert w zabytkowym budynku po dawnej bibliotece uruchomi browar restauracyjny. Prócz piwa będzie też wytwarzać chleb orkiszowy według receptury naukowców z ZUT.
»
Informacje 2018-02-08

Stacja ładowania aut elektrycznych i hybrydowych w Kaskadzie

Trzy stanowiska do szybkiego ładowania wszystkich typów aut  galeria uruchomiła we współpracy ze szczecińskim dealerem BMW Bońkowscy.

»
Informacje 2018-02-28

Indyjscy kolejarze będą trenować na szczecińskich symulatorach?

Autocomp Management założył w Indiach spółkę i startuje w tamtejszych przetargach. W regionie ma zainwestować indyjska firma z branży opakowań. Takie informacje przekazali uczestnicy delegacji Zachodniopomorskiej Indyjskiej Izby Gospodarczej na Globalny Szczyt Gospodarczy w New Delhi.

»
Informacje 2018-02-22

Duńska firma rozbuduje zakład w Stargardzie. Zwiększy zatrudnienie do 600 osób

Radiometer, producent z branży medycznej, aż do 18 tys. m kw. powiększy powierzchnię swoich zakładów. Uruchomi tu centrum dystrybucji, logistykę i nowe linie produkcyjne. Inwestycja zacznie się w lipcu 2018 r.
»
Informacje 2018-02-16

Relacja z Gali Pereł Biznesu 2017 [FILM]

- Wszyscy intensywnie pracujemy. Perły Biznesu to dobry przystanek, żeby zobaczyć gdzie jesteśmy, a w sytuacji gdy zostanie się wyróżnionym, widać że coś ciekawego zrobiliśmy, że to działa. To dodatkowa motywacja - mówi Zbigniew Kempski, szef Klastra e-biznesu Pomorza Zachodniego.

»
Informacje 2018-02-16

Szczecińskie firmy chcą przyciągnąć pracowników z innych regionów

Już 89 firm dołączyło do kampanii Szczecin Rekrutuje, która ma im pomóc znaleźć pracowników. Drugą edycję kampanii organizuje Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.
»
Informacje 2018-02-13

Ten sektor usług ma tu potencjał. Powstał szczeciński oddział ABSL

Blisko 4,2 tys. osób zatrudniają działające na terenie Szczecina centra usług dla biznesu – szacuje Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych ABSL. Największa polska organizacja zrzeszająca takie centra otworzyła swój szczeciński oddział.
»
Informacje 2018-02-12

Międzynarodowa sieć hotelowa wchodzi do Szczecina

Znana marka hoteli ekonomicznych już zakupiła w Szczecinie teren pod inwestycję. Wybuduje tu swój kolejny dwugwiazdkowy obiekt. Będzie to jej pierwszy hotel w województwie zachodniopomorskim. 
 
»
Wszystkich rekordów: 2187

Społeczność