Informacje

RSS
Informacje 2018-04-03

Courtyard i Moxy w Szczecinie z umową franczyzową

Umowę na prowadzenie dwóch hoteli w szczecińskim Posejdonie podpisała sieć Legend Hotels zarządzająca nieruchomościami i prowadząca hotele w Polsce (Warszawa i Sopot), na Litwie, Łotwie i w Estonii.

»
Informacje 2018-03-29

Haerowcy znów przyjadą do Szczecina

Przedstawiciele dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradcy personalni, pracownicy działów HR, menedżerowie i szkoleniowcy z całej Polski rozmawiać będą o nowościach rynku pracy podczas konferencji #HRSzczecin 2018.

»
Informacje 2018-03-23

Jak się robi biznes na Pomorzu Zachodnim?

Aktualne trendy, innowacje oraz inspiracje w biznesie pokazać chcieli organizatorzy konferencji ProInvestors 2018, która odbyła się 22 marca w Szczecinie.

»
Informacje 2018-03-13

Najpierw okna, teraz opakowania

W ciągu kilku miesięcy dwóch inwestorów wybrało Nowogard jako miejsce do prowadzenia biznesu. W efekcie powstanie tam blisko 400 miejsc pracy.

»
Informacje 2018-03-15

Paweł Finkielman, Perły Biznesu i rozkręcona Karuzela Kadrowa

W firmie kieruje się zasadami turkusowego zarządzania. Na co dzień pracuje biurko w biurko w zespołach programistów. Wymyślił sztafety firmowe, w których uczestniczy ponad 130 firm z regionu. Paweł Finkielman, prezes Nordic Consulting & Development Company jest bohaterem rozmowy "w dwa ognie" w najnowszym wydaniu Świata Biznesu.

»
Informacje 2018-03-07

Znajdź zleceniodawców w Niemczech z Domem Gospodarki

Firm budowlanych, sanitarnych, architektów i pracowników gospodarstw rolnych szukają partnerzy zza Odry. Sprawdź najnowsze oferty kooperacyjne.

»
Informacje 2018-03-06

Nawet 6 mln zł na nowe technologie w firmie

8 marca rusza druga runda składania wniosków o tzw. premię technologiczną. Na czym ona polega i jak się o nią ubiegać? Na te pytania odpowiada Andrzej Najda, dyrektor Najda Consulting.

»
Informacje 2018-02-28

Co znajdzie się w zabytkowej kamienicy koło Galaxy?

Firma Siemaszko odrestauruje zabytkowy budynek przy ul. Malczewskiego, który niedawno kupiła. Obok powstanie nowy budynek.
»
Informacje 2018-02-21

Ponad 10 tys. Polaków odwiedza co roku Peenemünde

Co robią tam archeolodzy z uniwersytetu w Cottbus i zespół ze szczecińskiej Akademii Sztuki, dowiedzieli się uczestnicy Polsko-Niemieckiego Kręgu Gospodarczego.
»
Informacje 2018-02-14

Firma IT ze wschodniej Polski zaczyna ekspansję w Szczecinie

Białostocka Grupa Kapitałowa TenderHut rozwija w Szczecinie swoje trzecie w Polsce centrum programistyczne. Zapowiadająca debiut giełdowy grupa przejęła firmę GSWtech i zapowiada kolejne podobne transakcje na Pomorzu Zachodnim.

»
Wszystkich rekordów: 2188

Społeczność