Informacje

RSS
Informacje 2018-12-20

Rozbudowa Terminalu LNG w Świnoujściu - znamy szczegóły

Efektem inwestycji będą o połowę większe moce w zakresie regazyfikacji, nowy zbiornik do przechowywania surowca oraz mozliwość załadunku kontenerów ISO i cystern kolejowych. Inwestor, Polskie LNG, szuka wykonawcy.

»
Informacje 2018-12-20

Ibis Styles przyjmie gości w 2020 roku

W hotelu, który ma powstać w miejscu dawnej Arkony na szczecińskim podzamczu znajdzie się 161 pokoi, restauracja, winebar, sale konferencyjne, strefa fitness oraz parking podziemny.

»
Informacje 2018-12-19

Bochenki z okienka

Pierwszą w Szczecinie piekarnię i cukiernię drive thru otworzyła firma Asprod. Niebawem  zamówienie będzie można złożyć smartfonem.

»
Informacje 2018-12-13

Jak nowe technologie, sytuacja na rynku i oczekiwania klientów wpływają na funkcjonowanie sklepów i centrów handlowych?

Dyskusja z udziałem prof. Jolanty Witek z Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie, Marcinem Kucharczykiem, kierownikiem sklepu Media Expert w CH Galaxy, Mariuszem Machnickim, do niedawna dyrektorem CH Galaxy, a obecnie dyrektorem Outlet Park w Szczecinie oraz Pawłem Siemińskim, I zastępcą prezesa zarządu Społem PSS w Szczecinie. [Świat Biznesu]

»
Informacje 2018-12-07

Tysiąc pracowników w Zalando

Internetowy dostawca ubrań, butów i akcesoriów oficjalnie oddał do użytku centrum logistyczne pod Gryfinem.  Obecnie pracuje tam ok. tysiąca osób. Obiekt obsługiwać będzie dostawy do klientów z 17 krajów.

»
Informacje 2018-11-21

Zachodniopomorska firma z duńską nagrodą

Kolejna zachodniopomorska firma wyróżniona za promocję duńskiego eksportu i dobrych praktyk biznesowych. Zlokalizowana w Stargardzie Specma specjalizuje się w produkcji zespołów hydraulicznych, a na Pomorzu Zachodnim jest obecna już od ponad 9 lat.

»
Informacje 2018-11-19

Ostatnie dni na zgłoszenia do Pereł Biznesu

Redakcja zachodniopomorskiego magazynu Świat Biznesu po raz 15. wybiera Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu mijającego roku. Zgłoś kandydatów już dziś!

»
Informacje 2018-11-16

Większy Klippan i Ardenplast w Stargardzie

Półki bagażnikowe mercedesa klasy V, siatki zabezpieczające ładunek w volvo i jaguarach, czy zbiorniki na trawę kosiarek Husquvarna to tylko niektóre produkty stargardzkiej fabryki grupy CalixKlippan, która od końca wakacji działa w podstargardzkim Kluczewie.

»
Informacje 2018-11-14

Znajdź pracownika na ZUT

Targi Pracy Kariera 2018 odbędą się 27 listopada na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy al. Piastów 42. Są jeszcze wolne miejsca dla firm które chcą tam zaprezentować swoje oferty pracy.

»
Informacje 2018-10-29

CSL Internationale Spedition wchodzi w branżę IT

Złożona przez szczecińskiego spedytora spółka CSL Inspire świadczyć będzie usługi programistyczne skrojone pod potrzeby przedsiębiorców.

»
Wszystkich rekordów: 2233